עורך דין צוואות וירושות

ניתן לומר בוודאות שתחום הירושות והצוואות בהקשר המשפטי הוא אחד התחומים הכי רגישים ואשר יכולים להשפיע על מספר רב מאד של אנשים ואפילו על חייהם ועתידם. בדומה לתחום הגירושין ששני הצדדים צריכים לוודא כל סעיף וסעיף כי מדובר בסופו של דבר בהרבה מאד כסף במצטבר שיכול להכריע ממש את רמת חייהם בעתיד, כך גם בתחום הצוואת והירושות.  אנשים שחיו שנים רבות ועבדו ופתחו עסקים והשקיעו, הם בדרך כלל אנשים שצברו ממון ורכוש רב. וכשאני כותב “ממון ורכוש רב” אני לא מתכוון למליוני דולרים ולאחוזות בארה”ב. אני מתכוון לדירה, לתוכניות חסכון, לרכבים, לנכסים אחרים שערכם הכולל בישראל הוא גבוה מאד. הרי אנשים שלפני 60 שנה קנו מגרש קטן באיזשהו פרדס נטוש, הם שווים כיום מליונים.

 איכות עורכי הדין 

מכיוון שמדובר לעיתים בהרבה מאד כסף ובעתיד משפחתכם, מאד חשוב שיילווה אותכם בתהליך הלא פשוט הזה לעיתים, גם אם אין סכסוך משפחתי רלוונטי, משרד עורכי דין עם נסיון ייחודי בתחום. משרד עורכי דין צוואות. ישנם משרדי עורכי דין רבים שחולשים על תחומי עיסוק רבים. מהפלילי, דרך תאונות עבודה וגם קוראים לעצמם עורכי דין לענייני צוואה. אבל האם הם מומחים לתחום? כמו ברפואה, עורכי דין מתמחים בתחומים שונים. עורך דין צוואות וירושות הוא לא עורך דין פלילי או לא עורך דין כלכלי. כל אחד בתחומו. כך שלא מדובר על איכות עורך הדין אלא על התמחותו ונסיונו. עו”ד עמרם נהרי מעמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטורין, הוא ההגדרה של עורך דין צוואות וירושות. הוא ההגדרה של משרד של עורכי דין ירושות וצוואות. 

חשיבות תחום הצוואות 

כמו בכל תחום משפטי, המחוקק הערים חוקים ותקנות, מיסים והגבלים שלנו, האזרחים הפשוטים, אין שם יכולת להכיר. השפעתם של תקנות וחוקים אלו על תוצאות הטיפול בעניינינו גדולים ולעיתים קריטיים. כפי שציינתי קודם לכן, מדובר על סכומים גדולים לעיתים ורכוש רב וכמו שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, כך גם השטן. החשיבות עבורכם במציאות משרד עורי דין צוואות מקצועי, יכולה להיות חשובה ביותר עבור חייכם. עורכי דין לענייני צוואה או כל עורך דין צוואות וירושות חשוב שיהיו לו מאחוריו שנים של נסיון ושנים של מקרים שונים ומשונים ומספר רב של לקוחות מרוצים. כזהו עמרם נהרי מעמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטורין. משרד עורכי דין ירושות וצוואות ותיק ובעל קבלות רבות שהשאיר מספר רב של לקוחות מרוצים שנהנים כיום מפירות הטיפול הטוב שהוענק להם על ידי עמרם נהרי מעמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטורין.

 צרו קשר 

 אז אל תמהרו ואל תהמרו. אם אתם נדרשים לעורך דין צוואות וירושות, צרו קשר עם עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטוריון, עורכי דין צוואות וירושות והבטיחו לעצמכם את הטיפול הטוב ביותר בעניינכם עם התוצאות הטובות ביותר שניתן לצפות במקרים אלו. 

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן