נוטריון בגבעתיים

עורך דין נוטריון תל אביב ממלא אחר שורה ארוכה של תפקידים שקשורים ביעוץ משפטי, בהצהרות משפטיות, ראיות משפטיות, תרגום מסמכים משפטיים ועוד. למשל, תרגום נוטריוני ניתן לקבל על ידי נוטריון בגבעתיים, נוטריון ברמת גן בורסה, נוטריון רמת החייל או עורך דין נוטריון בראשון לציון עבור מסמכים כגון תצהיר, ייפוי כח, פסק דין מסויים ועוד, וזאת כמובן לאחר וידוא זהותו של מקבל השרות.

נוטריון בגבעתיים של משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי, מגייס את כל הנסיון והידע העומדים לרשותו כדי לבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר.

משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי אשר מציעים מגוון שרותים משפטיים, ביניהם שרות של נוטריון בגבעתיים, נוטריון ברמת גן בורסה, נוטריון רמת החייל, עורך דין נוטריון בראשון לציון וגם עורך דין נוטריון תל אביב.

עורכי הדין והנוטריונים שלנו מכירים היטב את החוקים והתקנות ומקפידים הקפדה יתרה על כללי האתיקה. אנו מבינים את גודל האחריות ואת החשיבות של התפקיד המוטל עלינו, הן מטעם לקוחותינו והן מטעם בית המשפט, גם בארץ וגם במדינות אחרות.

ישנו הבדל מהותי בין אישור רגיל לבין תצהיר נוטריוני. נוטריון בגבעתיים אמור לאמת כל מסמך לפני הגשתו לערכאות משפטיות. הצהרות נוטריוניות מחייבות את הנוטריון לא רק להכיר היטב את כל סעיפי החוק, אלא גם לדעת להעבירם בצורה בהירה ומובנת ללקוח. מתן אישור נוטריוני פשוט לעומת זה, לא מחייב בדיקת זהות ולעתים הלקוח כלל לא מעורב בתהליך. כשמדובר על אישור לצוואה, יש צורך באימות זהותו של מכין הצוואה או היורש.

עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון הוקם בשנת 1997 על ידי ערך דין ונוטריון עמרם נהרי. עו”ד נהרי מתמחה בתחומים הבאים: נדל”ן ומקרקעין, דיני משפחה, צוואות, ירושות וייפוי כח מתמך. משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי הוא משרד בעל מוניטין גבוה בו אמינות, מקצועיות, זמינות, מחוייבות נטולת פשרות, דיסקרטיות ומתן פתרונות יצירתיים הינם חלק מן הערכים שמנחים אותנו, והם שמיצבו את המשרד כמקצועי ומוביל בתחומו.

משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי מעניק מענה כולל במגוון תחומי משפט. מה שמנחה אותנו הם אמינות, מקצועיות, מחוייבות, דיסקרטיות, זמינות, יחס אישי סבלני ואדיב ומתן פתרונות מלאים לכל לקוחותינו.

מעוניינים בשירותי נוטריון וגרים ביפו? לחצו כאן לקבלת מידע על נוטריון ביפו

נוטריון בגבעתיים

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן