נוטריון ספרדית תל אביב

אין כמעט אזרח במדינת ישראל אשר בשלב זה או אחר של חייו לא יזדקק לפחות פעם אחת לשרותיו של נוטריון. נוטריון הוא למעשה עורך דין אשר הוסמך לאשר ולאמת מסמכים שונים שאמורים לשמש כראיות משפטיות. כיוון שאנו חיים במדינת כור היתוך אנושי, יש כאן הרבה מאוד אנשים דוברי שפות שונות אשר זקוקים לשרותיו של נוטריון ספרדית תל אביב, נוטריון צרפתית תל אביב וגם נוטריון גרמנית תל אביב.

עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון הוקם בשנת 1997 על ידי ערך דין ונוטריון עמרם נהרי. עו”ד נהרי מתמחה בתחומים הבאים: נדל”ן ומקרקעין, דיני משפחה, צוואות, ירושות וייפוי כח מתמך. משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי הוא משרד בעל מוניטין גבוה בו אמינות, מקצועיות, זמינות, מחוייבות נטולת פשרות, דיסקרטיות ומתן פתרונות יצירתיים הינם חלק מן הערכים שמנחים אותנו, והם שמיצבו את המשרד כמקצועי ומוביל בתחומו.

משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי מעניק מענה כולל במגוון תחומי משפט וכן מציע שרותים של נוטריון ספרדית תל אביב, נוטריון צרפתית תל אביב וכן נוטריון גרמנית תל אביב.

נוטריון ספרדית תל אביב מכיר היטב את כל הניואנסים והדקויות ושולט היטב בניבים השונים של השפה הספרדית. משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי מייצג נאמה דוברי ספרדית ועוזר להם לממש את זכויותיהם מזה שנים רבות. גם ישראלים אשר יש להם עסקים או עניינים פרטיים באחת המדינות הלטיניות נזקקים לעתים לשרותיו של נוטריון ספרדית תל אביב.

משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי מקפיד לייצג נאמנה את כל לקוחותיו, במקצועיות, מתוך מחוייבות גבוהה, בדיסקרטיות המתבקשת, תוך נגישות, זמינות וליווי במהלך כל ההליך המשפטי.

כאשר מדובר בתצהיר אותו יש להגיש בשפה זרה, תמיד מומלץ שימלא אותו נוטריון אשר דובר את השפה. כל נסיון למלא תצהיר על ידי מי שלא דובר את השפה, עלול ליצור תקלות בתקשורת ואי דיוקים בתרגום, דבר אשר ברור לכל כי אינו רצוי. כמובן שכדאי שתבחרו בנוטריון שכבר ערך מסמכים כאלה בעבר ויותר מפעם אחת. משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי טיפל באין ספור מסמכים בספרדית, בצרפתית ובגרמנית. מדובר בתצהירים מוגשים ובתרגומים של מסמכים משפטיים. יש לנו את הידע והנסיון הדרושים להעניק לכם שרותי נוטריון מעולים.

נוטריון ספרדית תל אביב

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן