עורך דין נוטריון בראשון לציון

על עורך דין נוטריון בראשון לציון

עורך דין נוטריון בראשון לציון מוסמך על ידי משרד המשפטים לאשר לאחר אימות, מסמכים משפטיים רשמיים. על העורך דין שעובר הסמכה בתחום, מוטלת האחריות לבדוק את המהימנות של המסמכים ואת מקוריותם ולוודא את זהות החתומים עליהם. על מנת לקבל הסמכה כנוטריון מוועדת הנוטריונים שבמשרד המשפטים, על עורך דין נוטריון בראשון לציון להיות בעל וותק של עשר שנים, לכל הפחות. נדרש ממנו לפעול בהתאם לכללי האתיקה של  הגילדה והוא ניתן לביקורות מקצועית של משרד המשפטים. לאחר אישור זהות המסמכים ותרגומם לשפה הנדרשת, המסמכים השונים, בהתאם לסוגם, נשלחים למשרדי הממשלה הרלוונטיים לשם רישום, כמו גם לקונסוליות הרלוונטיות, בהתאם לצרכי המבקשים.

אימות חתימה

מלבד מסמכים משפטיים למדינות בחוץ לארץ, שירותי נוטריון ניתנים גם לשימוש בתוך ישראל, לצורכי חתימה מאומתת במסמכים שונים. לדוגמא במהלך רכישת דירה ונטילת משכנתא נדרשת הצהרות הקונה, שדורשות חתימה מאומתת של נוטריון. גם בתצהירים משפטיים שונים הנדרשים בהליכים משפטיים, בירוקרטיים ורגולטוריים, נדרשים שירותי נוטריון לוודא את זהות החותמים ואת חתימתם ברצון והסכמה על המסמכים המחייבים.

תרגום מסמכים

קשה מאוד מבחינה משפטית, לערער על מסמך שאומת על ידי נוטריון ראשון לציון והסביבה. בתי המשפט מכירים במסמכים שנחתמו בפני נוטריון כאסמכתא משפטית וקשה לערער עליה, בטענה לזיוף או חתימה שלא בהסכמה מלאה. עורך דין נוטריון נדרש גם במקרים רבים לאימות זהותם והחתמתם של קטינים, לגבי ייפוי כוח לפעולות כלכליות נדרשות בעבורם. בתרגום נוטריוני, עורך דין נוטריון בראשון לציון יכול להיות המתרגם של המסמך, במידה ועבר את ההכשרה הנדרשת והוא בקי במונחים המשפטיים באותה השפה. במקרים מסוימים כאשר עורך דין נוטריון בראשון לציון לא תרגם בעצמו את המסמך, הוא יכול למלא הצהרה של המתרגם, לגבי אמיתות התרגום. רמת האמינות של הדיווח יורדת כמובן, מכיוון שהוא לא לוקח עליו את האחריות לתוכן עצמו.

עורך דין נוטריון בראשון לציון מקצועי ומנוסה

לשירותיו של נוטריון ראשון לציון עמרם נהרי פונים, לשם תרגום של מסמכים רשמיים כמו, תעודת זהות, תעודת נישואין, תעודת לידה ופטירה, תעודת גירושין, רישיון נהיגה, תעודת יושר, תעודות השכלה אקדמאית, תקנון חברה בע”מ, מסמכי רשם החברות ועוד. אם אתם זקוקים לשירותי עורך דין נוטריון בראשון לציון פנו כאן באתר למשרד עו”ד עמרם נהרי.

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן