עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל”ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, בכדי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר ולעמוד על זכויותיו של חותם העסקה, חשוב שיהיה ליווי משפטי ברמה הגבוהה ביותר. 

עסקאות מכר מתבצעות בישראל על בסיס יום יומי אך לכל עסקה יש את האופי שלה, התנאים המשפטיים שלה ואת הדרך הנכונה לסגור את העסקה באופן שיספק את 2 הצדדים החותמים על חוזה המכר.

בדיקת הנכס על-ידי עורך דין

בהליכי קנייה של נכס נדל”ן ישנה חשיבות רבה לבדיקת הנכס על-ידי עורך דין מומחה בתחום דיני מקרקעין. בדיקת הנכס מתחלקת לבדיקה משפטית ולבדיקה טכנית, כאשר הבדיקה המשפטית כוללת בין היתר בדיקת הבעלות על הנכס בכדי לוודא שאכן בעל הנכס הוא הבעלים החוקי והרשמי. 

בנוסף לכך, מתבצעת בדיקה של שעבודים וחובות על הנכס במידה ויש על מנת בדוק שעסקת הקנייה יכולה להתבצע באופן מלא לצורך העברת הזכויות על הנכס לקונה.

ניסוח ועריכת חוזה מכר מקרקעין

לאחר בדיקת הנכס מבחינה משפטית, מגיעים לבדיקת סעיפי החוזה. עורך דין מומחה בדיני מקרקעין יבדוק את החוזה לפרטיו ויעבור על כל סעיפיו על מנת לוודא כי הזכויות שלכם ישמרו כבעלים חדשים של הנכס. 

במידה ואין חוזה כתוב או שיש צורך בשינוי חוזה סטנדרטי, עורך הדין לדיני מקרקעין ינסח חוזה חדש או יבצע עריכה לחוזה קיים בהתאם להסכמות בין בעל הנכס לבין הקונה.

חתימת החוזה והעברת הזכויות על הנכס

עסקת מכר מגיעה לסיומה עם חתימת החוזה והעברת הזכויות המלאות על הנכס לבעליו החדשים. עורך דין מקצועי לדיני מקרקעין ילווה את הקונה או את המוכר של הנכס לאורך כל שלבי העסקה ועד לרגע חתימת החוזה והעברת הזכויות לבעלים החדשים אשר רכשו את הנכס באופן חוקי ומסודר.

משרד עו”ד עמרם נהרי מציע – ליווי משפטי לעסקאות מכר

בכדי שיהיה לכם את הליווי המשפטי הטוב ביותר לעסקאות מכר של נכס נדל”ן, מומלץ לכם לפנות למשרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי ולקבל את הייעוץ והליווי המשפטי הטוב ביותר עם אחד ממשרדי עורכי הדין הוותיקים בתחום המלווה לקוחות בעסקאות מכר כבר למעלה מ-23 שנים ברציפות!

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

עורך דין להסכמי ממון

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן