שמאי מקרקעין בדרום

על תפקידו של שמאי מקרקעין בדרום

תפקידו של שמאי מקרקעין בדרום להעריך את שווים של נכסים, בדרך כלל דירות ובתים פרטיים ולקבוע את שווים האובייקטיבי. ניתן להזמין הערכת שמאי, טרם רכישת דירה, על מנת לקבל אומדן למשא ומתן מול המוכר. הדוח של השמאי נדרש על ידי הבנק למשכנתאות, לשם קבלת הלוואה, כנגד שעבוד הנכס. לבנקים ישנם הגבלות מימון שהוגדרו על ידי משרד האוצר, בנק ישראל והמפקח על הבנקים, בנוגע לאחוז הכסף המזומן לעומת ההלוואה, שניתן לרכוש באמצעותם דירה. שמאי מקרקעין בדרום הוא שקובע למעשה את גובה ההלוואה, שהבנק יסכים לתת לכם. גם מבחינת מס שבח, יש חשיבות לגובה ההערכה של השמאי, במיוחד כאשר ערך הדירה עומד בסף או מעט מעבר לו, ככל שהדבר נוגע לתשלומי היטל השבחה.

הכשרה ומקצועיות

ההכשרה הנדרשת על מנת להפוך לשמאי מקרקעין, כוללת עמידה בבחינות מועצת השמאים, לאחר לימודי שמאות מקרקעין בתואר שני ומעבר של תקופת התמחות במקומות שמורשים לכך. רק לאחר מכן אפשר להירשם בפנקס השמאים, להציג את עצמם בתור שמאי מקרקעין בדרום ולהתפרנס מהמקצוע. מקצועיותו של השמאי קריטית, בגלל המשמעויות הרבות מבחינה כלכלית, לחוות דעתו. הדוח, יכולת להשפיע על סיום העסקה ולזהות חריגות ועבירות בנייה, שיכולות לטרפד את העסקה. שירות של שמאי מקרקעין בדרום הינו משלים לעבודתו של עורך הדין לענייני מקרקעין, המלווה את העסקה עד להשלמתה.

 

ערך אמתי

על השמאי ועורך הדין לדיני מקרקעין נדרש בקיאות בקריאת שרטוטים תכנונים והפקת מסמכים מהרשויות השונות כגון, מחלקת ההנדסה המקומית, לשכות רישום המקרקעין ועוד. על השמאי להכיר את העסקאות השונות, שנעשו על נכסים דומים. עם זאת חוות דעתו של השמאי לגבי הערך האמתי של הנכס, אינו תלוי רק במכירות באזור, אלא גם בליקויים השונים, שהוא מוצא בבדיקתו ובמצב הנכס מבחינת התשתיות השונות.

מידע נוסף לגבי שמאי מקרקעין בדרום

אם מצאתם שמאי מקרקעין בדרום ואתם מחפשים ערך דין מקצועי שילווה אתכם בקנייה או מכירה, של דירה או נכס, כדאי לכם להיעזר בשירותי עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון. המשרד מייצג מוכרים, קונים, משכירים, שוכרים, יזמים, משקיעים וחברות בניה בהליכי עסקאות מקרקעין, כולל פרויקטים של פינוי בינוי. במשרד מכירים את כל הצדדים השונים והזוויות החשובות, שמתלוות לעסקאות נדל”ן. עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון ממוקם בקריית אונו ונותן שירות מקצועי לכל הסביבה.

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן