גירושים נישואים אזרחיים

תחום המשפט הוא תחום סבוך ביותר. הוא כולל בתוכו חוקים ותקנות, תקדימים והיסטוריה, פוליטיקה וחברה, כלכלה וחברה, זכויות וחובות ועוד הרבה מאד פינות ורחובות כחלק ממבוך גדול מאד שרק עורכי דין מנוסים מכירים את דלתות היציאה ממנו. לרוב זהו תחום קר ומנוכר, תחום של ניירות וחתימות, של פסיקים ונקודות אבל יש גם בתחום המשפט מקומות שבהם הרגש קיים בכל עוצמתו. תחום כזה הוא תחום הגירושין. לא בגלל הצד הכלכלי שבו שהוא חשוב כמובן מאד אלא באותו צד רגשי שחשוב הרבה יותר ומשפיע לא רק על בני הזוג אלא על כל משפחתם וסביבתם הקרובה. אבל בעיקר עליכם ועל הילדים. תחום זה, מורכב כי הוא נוגע גם למשפט האזרחי, גם לזה הרבני, גם לכסף, גם לזכויות הורים, גם לירושות, גם לנכסים כך שהוא כולל בתוכו המון והוא קריטי להמשך חייהם של בני הזוג המתגרשים וכמובן לילדם. 

גירושין נישואין אזרחיים

כותרת זו של גירושים נישואים אזרחיים בעצם מתחייחסת למצב בו הנישואין בין בני הזוג התקיימו ונחתמו במוסד אזרחי במדינה שונה שהיא לא ישראל. זאתי ההגדרה וגם תחת ההגדרה הזאת, ישנן כמה הגדרות משנה שמגדירות האם בני הזוג יהודים, או מדת אחרת מוכרת או לא מוכרת ועוד הגדרות שהיריעה כאן קצרה מלהכיל. כלומר, במצב של גירושים נישואים אזרחיים או גירושין מנישואין אזרחיים (שזאת אותה הגדרה) הדרך לא עוברת ברבנות. ומה קורה במצב של גירושין בהסכמה ללא ילדים במצב כזה, ומה קורה במצב של גירושין שלא בהסכמה וכפי שאתם רואים העלילה מסתבכת. מצד אחד לגירושין נישואים אזרחיים ישנם צדדים פשוטים יותר לטיפול ומצד האחר פחות. איך פותרים מצבים אלו? 

עורך דין מקצועי ובעל נסיון  

בתחום המשפטי בכלל, עורך דין מקצועי ובעל נסיון הוא בברור הנשק הטוב ביותר. בתחום הגירושין בכלל והגירושים נישואים אזרחיים הגדרה זו נכונה כפליים. דווקא בגלל שהליך זה של גירושין מנישואין אזרחיים הוא לא פרוצדורלי ודומה לרוב ההליכים, דרושה כאן מקצועיות יתר. שאלו זאת את עורך דין עמרם נהרי ממשרד עמרם נהרי עורכי דין ונוטוריון. עורך דין עמרם נהרי הוא בעל נסיון רב בתחום, אמינותו גבוהה מאד ורגישותו בטיפול במצבים אלו של גירושים בהסכמה או גירושין שלא בהסכמה ובמצבים שיש ילדים לבני הזוג או במקרים שבהם הגירושין בהסכמה ללא ילדים, היא גבוהה ביותר. 

אל תתמודדו לבד  

אם אתם עומדים בפני הליך של גירושים נישואים אזרחיים  פנו לעמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטוריון. תנו לנו לטפל בכם. אנחנו יודעים שיש לכם מספיק משקל על הכתפיים ואנחנו גם יודעים שכל מטרתכם היא לסיים את התהליך באופן מהיר ונקי ככל האפשר. אז פנו אלינו לעמרם נהרי משרד עורכי דין המטפל בהסכמי גירושין ואנחנו נלווה אותכם במסע הזה באופן מהיר, מקצועי ורגיש עד כמה שניתן עד לסיומו החיובי לטובתכם ולטובת ילדיכם ומשפחותיכם. 

גירושים נישואים אזרחיים

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן