צו קיום צוואה

עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון הוקם בשנת 1997 על ידי ערך דין ונוטריון עמרם נהרי. עו”ד נהרי מתמחה בתחומים הבאים: נדל”ן ומקרקעין, דיני משפחה, צוואות, ירושות וייפוי כל מתמך. משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי הוא משרד בעל מוניטין גבוה בו אמינות, מקצועיות, זמינות, מחוייבות נטולת פשרות, דיסקרטיות ומתן פתרונות יצירתיים הינם חלק מן הערכים שמנחים אותנו, והם שמיצבו את המשרד כמקצועי ומוביל בתחומו.

משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי מעניק מענה כולל במגוון תחומי משפט, בין היתר צו קיום צוואה, צו ירושה, טיפול בהתנגדויות לציווי ירושה ולקיום צוואה, ניהול עזבונות, טיפול במינוי מנהל עזבון, תכנון מס בירושה, טיפול בחלוקת ירושה על פי הסכם, ייצוג יורשים במכירת נכסי עיזבון ללא הליך משפטי ועוד. משרדנו עורך צוואות, מטפל בצווי ירושה וצווי קיום צוואה.

צו קיום צוואה נועד לאפשר ליורש לפעול על פיו, זאת אומרת לבצע את העיזבון לפי מה שכתוב בצו קיום צוואה. משרדנו יעזור לכם במידה ויש צורך בהכרזת תוקף משפטי של הצוואה. במידה ומתגלה צו ירושה לאחר פטירה, נוצר צורך במסמך שהוא צו קיום צוואה על מנת לגשת לבנק כדי לקבל את הכספים שנותרו בחשבון, ולפנות למשרדי מקרקעין על מנת להעביר זכויות של הנכס. צו קיום צוואה עושים אצל הרשם לענייני ירושה בצירוף תעודת פטירה ותצהיר המאמת את כל העובדות של בקשת צו קיום צוואה.

לעתים קורה שלאחר בקשת קיום צוואה ישנה התנגדות של מי מהמשפחה, במקרה כזה הרשם יעביר את הבקשה לבית דין למשפחה אשר ינהל הליך משפטי אשר יכריע בין זוכי הצוואה לבין מתנגדיה.

נושא אחר בתחום העיזבונות והירושות הוא חלקות העיזבון. מדובר בתחום אשר מומלץ להימנע מלהגיע אליו בגלל ההשלכות הרבות הכרוכות בו. זהו נושא סבוך ומורכב שדורש נסיון רב וידע נרחב בטיפול בו. עצם העובדה כי הנפטר הוריש את עזבונו לאדם מסויים על פי הצוואה, לא אומר שלא ניתן לשנות ו/או להתנות אותו. ישנם מספר תנאים ברורים שעל פיהם ניתן לבצע שינוי וחלוקה שונה מזו שאליה התכוון הנפטר כאשר הכין את צוואתו. אחד השיקולים המהותיים לרצון לערוך מחדש את הסכם חלקות העזבון הוא מיסוי מקרקעין, בייחוד כשמדובר על סכומים גדולים.

הסכם ממון גירושין

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן