עורך דין ונוטריון

מחפשים עורך דין ונוטריון? הגעתם למקום הנכון!

מחפשים עוד נוטריון? מעוניינים בשירותים נוטריונים? לעמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון יש את הפתרונות בשבילך!
משרדינו מציע שורה של עורכי דין ושירותים נוטריונים מהטובים בשוק שישמחו לסייע בכל דבר שתצטרכו ולתת לכם מענה מא’ ועד ת’ כל הדרך עד להשגת מטרתכם בדרך הקלה והנוחה ביותר עבורכם.

רגע, מהו עורך דין נוטריון בעצם?

נוטריון הוא עורך דין שהוסמך על ידי משרד המשפטים לאמת, לאשר ולערוך מסמכים משפטים המאושרים על ידי נוטריון בלבד, על פי החוק. לדוגמה, נוטריון יוכל לאמת הסכם ממון בין בני זוג, לאשר תצהיר ששונה, לאשר נכונות של מסמכים ועוד.

בעת בחירת נוטריון, חשוב שתבחרו בעורך דין מהימן שאתם סומכים שיעשה עבודה הגונה וטובה. עורך הדין נחשף לחייכם הפרטיים בצורה המתעמקת ביותר. הוא איש הסוד שלכם, זה שרואה בראש ובראשונה את חשיבותכם ואת מטרתכם. הוא נלחם לאורך הדרך כדי שתקבלו את זכויותיכם ותצאו מרוצים בכל אשר תנסו לקבל. בדיוק בגלל זה עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון שם דגש על שירות מטובי השוק.

עורך דין ונוטריון- כל שתצטרכו בדרך הקלה ביותר!

בין אם אתם צריכים להגיש תביעה, בין אם החלטתם להתגרש ואף אם רציתם פשוט לאשר נכונות תרגום של מסמך מסוים שברשותכם, משרדנו מציע לכם את השירות שתצטרכו. עוד נוטריון יציע לכם פתרונות נוחים ופשוטים ועזרה בכל מחלוקת או בעיה.

נוחות וחיים קלים הרבה יותר

משרדנו מציע לכם שירותי עורך דין ונוטריון שיסייעו בכל שתצטרכו. נתמקד ברצונכם ומבוקשכם ונהיה שם לאוזן קשבת, לייעץ ולהשיג את מבוקשכם. לא משנה מה ההליך שנמצא לפניכם, ברור לנו שהפנייה לסיוע משפטי אינה קלה וטומנת קשיים נפשיים ולחצים מרובים, ועל כן נעשה הכל בכדי להקל עליכם. נציע לכם שירות קל ודרך נוחה הרבה יותר, שתוכיח לכם שאין צורך עוד לשבור את הראש, אפשר לסמוך על עורך הדין שיילחם בעבורכם.

שמדובר בלקוחות שלנו- טובתכם במרכז

כשלקוח מגיע למשרדנו, הוא נכנס למקום הבטוח שלו. מקום בו לא ישפטו אותו, לא יעמדו כנגדו ויציעו לו הקשבה, החלה ועזרה.

אנחנו מזמינים אתכם לצלצל אל משרדנו עוד היום, ולא משנה מה ההליך העומד לפניכם, להתחיל עימנו בדרך בטוחה ונוחה מאי פעם, כל הדרך אל המטרה שלכם.

עורך דין ונוטריון

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן