גירושין בהסכמה ללא ילדים

החלטתם להתגרש? אין לכם ילדים משותפים?

תהליך גירושין בהסכמה ללא ילדים בדרך כלל יכול לעבור בצורה חלקה יותר, בעיקר אם מבצעים את התהליך באמצעות גישור עם עורך דין. משנת 2016 זוגות המעוניינים להתגרש, צריכים לעבור הליך גישור לגירושין לפני שהם פונים לערכאות משפטיות. המטרה כאן היא להפחית את העומס על בתי המשפט לדיני משפחה (בתי המשפט השלום) ולהסדיר בצורת הסכמה תנאי גירושים כאשר בני זוג נשואים מחליטים להיפרד. במידה ואין לכם ילדים משותפים, אתם מורידים מכם את נושא דמי המזונות ואת המשמורת על הילדים ועיקר הנושא ביניכם יהיה על חלוקת הרכוש, הכספים והנכסים שלכם.

הגשת תביעת גירושין בבית משפט

בישראל ישנן 2 ערכאות המטפלות בנושא גירושין – בית הדין הרבני ובית המשפט לדיני משפחה. תהליך הגשת תביעת גירושין ניתן לעשות מול בית הדין הרבני מכיוון שהוא יכול להעניק את הגט לצורך התביעה. כאשר מדובר על נושאים נוספים הקשורים לגירושים כמו מזונות והסדרי שהות ניתן להגיש את התביעה בבית המשפט לדיני משפחה. בכדי למנוע את כל התהליך הבירוקרטי מול בתי הדין, תוכלו לפנות לתהליך גישור לגירושין דרך משרד עורכי דין מקצועי במטרה להגיע להסכמות בכל הנושאים החשובים בתהליך הפרידה עד להגעת הסכם חתום. ההסכם יועבר לבית המשפט לדיני משפחה לאישור ומאותו רגע תוכלו לצאת לדרך חדשה.

היתרונות בפנייה לתהליך גישור לגירושין

נהוג לחשוב כי תהליך גירושין חייב להיות מורכב וארוך ויהיה כולל גם סכסוך מתמשך בין בני הזוג. אך למעשה כאשר פונים לגישור לגירושין ניתן לעבור תהליך קצר ומהיר יותר ולמנוע סכסוך מתמשך בין בני הזוג המחליטים להתגרש. כאשר מדובר על גירושין בהסכמה ללא ילדים, התהליך יכול להסתיים לאחר 3 עד 4 מפגשים סך הכל. בתום התהליך תחתמו על הסכם עם כל התנאים הרלוונטיים לפרידה שלכם ותוכלו להתחיל חיים חדשים בנפרד ללא ניהול סכסוך משפטי ארוך בערכאות משפטיות.

גירושין בהסכמה ללא ילדים

לקבלת פרטים נוספים על ליווי משפטי בתהליך גירושין בהסכמה ללא ילדים, צרו קשר עם משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי ותוכלו לקבל את כל המידע הנוגע לתהליך הגירושין שלכם. צוות המשרד ישמח לסייע לכם בתהליך הגישור במטרה להגיע לתנאים מוסכמים על חלוקת הרכוש שלכם.

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן