הליך התנגדות לצוואה

הליך התנגדות לצוואה הוא לא הליך של מה בכך- אנחנו כאן בשבילך!

שוקל הגשת התנגדות לצוואה? מעוניין להתחיל הליך התנגדות לצוואה ולא יודע כיצד להתחיל?  אצלנו בעמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון תקבל את כל הסיוע שתצטרך מא’ עד ת’!

איתך לאורך הדרך

התנגדות לקיום צוואה אינו עניין של מה בכך. בכדי להגיש התנגדות לצו קיום צוואה, תצטרכו להיעזר בעורך דין מקצועי. כזה שידע לאסוף את כל הפרטים בצורה המדויקת ביותר ויפעל בצורה קלה ונוחה עד לקבלת מבוקשכם. אצלנו בעמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון תקבלו סיוע, הדרכה ועורך דין מנצח.

רגע, מה התהליך שעלי לעבור?

ראשית, טרם הגשת התנגדות לצוואה, חייבת להיות בקשה לקיום הצוואה שהוגשה לרשם הירושות.

ברגע שעורך הדין אוסף את כל טיעוני הנגד ומכין את התיק, הוא מגיש את הבקשה לבית המשפט מה שהופך את הליך ההתנגדות לכתב תביעה. במהלך ההליך, ייחשב מגיש ההתנגדות לצו קיום הצוואה כנתבע והתובע מנגד, יביע גם הוא את טיעוניו. בשלב האחרון בית המשפט ישקול את התיק ויכריע.

התהליך בדרך למטרתכם אינו פשוט. הוא דורש הכנת תיק וטיעונים משכנעים ועמידה בלחצי בית המשפט. לכן, בעת הליך זה, כדאי לכם לבחור עורך דין שאתם סומכים עליו, כזה שאתם סבורים שהוא אחראי ומהימן ויעשה הכל כדי שתשיגו את מטרתכם.

הליך התנגדות לצוואה יכול להיות פשוט ממה שאתם חושבים!

כיום, הגשת התנגדות לצוואה יכולה להיעשות פשוטה הרבה יותר בבחירת המשרד הנכון. בחירת משרדנו תבטיח לכם בראשונה את שלושת הקווים המנחים שלנו- אמינות וזמינות לקהל הלקוחות שלנו לאורך הפעילות, תמיד כאן בשבילכם לעזור ולתמוך, מקצועיות ומחויבות לאורך הדרך וכמובן דיסקרטיות ומתן פתרונות לא משנה מה. אנחנו תמיד נהיה כאן בשבילכם ונדאג שתצאו מרוצים.

שנית, נבטיח לכם עורכי דין מקצועיים שעברו הכשרות רבות בכדי להבטיח שיעשו הכל בכדי שתקבלו את מבוקשכם.

ייעוץ, תמיכה ומקצועיות

שוקלים להתחיל התנגדות לצוואה ומרגישים אבודים? אנחנו כאן בשבילכם. אנחנו מזמינים אתכם להתקשר עוד היום ולקבל ייעוץ מלא אף טרם בחירתכם במשרד שלנו. תוכלו לשוחח עימנו ולשמוע פרטים נוספים על אופן פעילות המשרד ותוכנית העבודה ולהחליט האם המשרד שלנו הוא באמת המשרד הטוב ביותר עבורכם. גם טרם קבלת ההחלטה, אנחנו כאן בשבילכם לייעץ ולעזור!

הליך התנגדות לצוואה

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן