הסכם חלוקת עיזבון

בראש ובראשונה, מומלץ כי הסכם חלוקת עיזבון יתבצע על ידי עורך דין, זאת על מנת להבטיח הסכם אשר מקובל על שני הצדדים, מקצועי ומדויק. הסכם חלוקת עיזבון נערך בכתב, ולכן מומלץ להשקיע מחשבה, על מנת לעגן ולהבהיר באופן הטוב ביותר את חלוקת העיזבון בין שני היורשים, כמובן תוך פירוט בהיר ומדויק של הנכסים אשר צפויים להתקלח, ופרטי היורשים. תהליך קפדני יבטיח בעיות ותקלות בעתיד.

כמו כן, הסכם חלוקת עיזבון מיועד גם למי שמעוניין לשנות את אופן החלוקה. עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון מתמחה בנדל״ן ומקרקעין, צוואות, דיני משפחה, ירושות, וייפוי כוח מתמשך. המשרד דוגל במקצועיות, אמינות, זמינות, ומחויבות ברמה הגבוהה ביותר, על ידי מתן פתרונות יצרתיים. כיום, המשרד גאה להיות מוביל בתחומו, ולהעניק לכל לקוח את השירות האישי, האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, המשרד מתמחה בכתיבת הסכם חלוקת עיזבון ובתחום ניהול עיזבון. 

ניהול עיזבון

הסיבות לעריכת הסכם ניהול עזיבון הינן רבות ומגוונות. בדרך כלל, ברוב המקרים, מדובר על יורשים אשר מעוניינים להגיע לניצול מיטבי של מס ולהימנע ממצב של תקלות ואי הסכמות. סיבה נוספת כי כאשר היורשים אינם מעוניינים לרשת ביחד את הנכסים, אלא תוך הפרדה על מנת למנוע מצבי סכסוך. כמובן כי כמו כל מסמך משפטי, ללא ידע מקצועי וניסיון, התהליך יכול להיות מורכב וארוך. בהתאם לכך, יותר ויותר זוגות פונים בשנים האחרונות לעורך דין מקצועי, מוסמך, אמין ובעל ניסיון אשר מתמחה בתחום ויכול ללוות אותם לאורך כל התהליך, לעבור ולכתוב ביחד את ההסכם, תוך הסכמה ושיתוף פעולה, וכמובן להגיע לתוצאה המיטבית. עזרה מצידו של עורך דין מעניקה שקט נפשי וביטחון.

עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון מתמחה בנדל״ן ומקרקעין, צוואות, דיני משפחה, ירושות, וייפוי כוח מתמשך. המשרד דוגל במקצועיות, אמינות, זמינות, ומחויבות ברמה הגבוהה ביותר, על ידי מתן פתרונות יצרתיים. כיום, המשרד גאה להיות מוביל בתחומו, ולהעניק לכל לקוח את השירות האישי, האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, המשרד מעניק מענה בתחום ניהול עיזבון. 

הסכם חלוקת עיזבון

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן