הסכם יחסי ממון בין בני זוג

רוצים לשמור על האינטרסים הכלכליים גם בפרידה?

אחוז הגירושים בישראל צומח בכל שנה מסיבות שונות ורבים הזוגות המוצאים את עצמם בתהליכים משפטיים מורכבים לחלוקת הרכוש, הכספים והנכסים בין בני הזוג בעת הפרידה. כאשר מדובר על בני זוג נשואים עם ילדים, נושא חלוקת הרכוש הופך בדרך כלל למורכב יותר. בכדי להימנע מהמצבים הללו ולקדם תהליך פרידה טוב יותר במקרה של גירושין, מומלץ לעשות הסכם יחסי ממון בין בני זוג המציין את כל הזכויות הכלכליות של כל אחד מהצדדים בקשר במידה ומחליטים על פרידה ופירוק התא המשפחתי.

מתי עושים הסכם יחסי ממון?

הסכם ממון ניתן לעשות לפני שאתם ממסדים את הקשר באמצעות נישואים או כאשר אתם כבר נשואים. מומלץ לנסח את ההסכם ולחתום עליו לפני מיסוד הקשר, אך אם לא עשיתם זאת עד עכשיו ואתם כבר נשואים מומלץ לא לדחות את המועד ולחתום על הסכם אשר כל תנאיו יהיו מתאים ל-2 הצדדים בקשר. ניסוח וכתיבת הסכם ממון מומלץ לעשות יחד עם עורך דין המתמחה בדיני משפחה, במטרה למקסם את האינטרסים שלכם בהסכם ולא לפספס אף סעיף אשר יכול להיות קריטי במקרה של פרידה. יש לקחת בחשבון כל נושא כלכלי הכולל גם כאשר יש לכם ילדים משותפים הזקוקים לתמיכה כלכלית.

היתרונות של חתימת הסכם ממון

חתימה על הסכם יחסי ממון בין בני זוג מביאה איתה יתרונות רבים ובעיקר ברגע של פרידה. דבר ראשון שההסכם עושה הוא מסדיר התנהלות כלכלית של כל צד בקשר ומצביע בצורה מדויקת על רכוש, כספים ונכסים הנחשבים שייכים לאחד מהצדדים. זה יכול לסייע לכם גם בהתנהלות הכלכלית היום יומית שלכם. בעת פרידה, ההסכם יכול למנוע הגעה לערכאות משפטיות לתהליך הגירושין ומאפשר להיכנס לתהליך גישור לגירושין בצורה חלקה ומהירה יותר.

הסכם יחסי ממון בין בני זוג

לקבלת פרטים נוספים על ניסוח וחתימה של הסכם יחסי ממון בין בני זוג, צרו קשר עם משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי הנחשב לאחד ממשרדי עורכי דין הטובים בארץ בתחום דיני משפחה וכולל עורך דין מהשורה הראשונה בתחום. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר וצוות המשרד יקבע איתכם פגישה כבר לימים הקרובים.

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן