הסכם יחסי ממון בין בני זוג

הסכם מהותי בין בני זוג 

אין ספק כי הסכם יחסי ממון בין בני זוג הינו אחד ההסכמים המהותיים והחשובים ביותר, אשר עשוי לקבוע במידה רבה את העתיד הכלכלי של כל אחד מהצדדים. הסכם יחסי ממון בין בני זוג למעשה מתייחס לאופן בו יתחלק הרכוש במקרה של גירושין. ניתן לערוך הסכם יחסי ממון בין בני זוג הן לפני החתונה, והן אחרי. ערכיה נכונה של הסכם אמורה להקנות לזוג ביטחון ושקט נפשי, כאשר כל אחד יודע מה צפוי לקרות במקרה של גירושין, בהתאם לכך, מומלץ לערוך אותו אך ורק אצל עורך דין מקצועי ומנוסה. עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון מתמחה בנדל״ן ומקרקעין, צוואות, דיני משפחה, ירושות, וייפוי כוח מתמשך. המשרד דוגל במקצועיות, אמינות, זמינות, ומחויבות ברמה הגבוהה ביותר, על ידי מתן פתרונות יצרתיים. כיום, המשרד גאה להיות מוביל בתחומו, ולהעניק לכל לקוח את השירות האישי, האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן המשרד מעניק שירות בנושאים כגון הסכם יחסי ממון בין בני זוג, תביעת פירוק שיתוף, ומענה מקצועי עבור מי שמחפש עורך דין להסכם ממון, עורך דין להסכמי ממון, עורך דין להסכם גירושין ועוד. 

תביעת פירוק שיתוף

תביעת פירוק שיתוף רלוונטית למקרה בו בני הזוג מבקשים להתגרש, אך צד אחד מסרב לכך. כאשר קיימת דירה משותפת, ואחד הצדדים מסרב, למעשה לא ניתן לרכוש את הדירה במלואה. מדובר בנושא מורכב, אשר מחייב פנייה לעורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום, ויכול לעזור לכם להגיע לתוצאה המיטבית. 

עורך דין להסכם ממון

עורך דין להסכם ממון אחראי על אחד המסמכים החשובים ביותר בין בני הזוג, אשר משפיע באופן ישיר על עתידם. עורך דין מקצועי ומנוסה יכול לעזור לזוג להגיע להסכמה, ולמגוון פתרונות יצרתיים אשר יובילו להסכם מאוזן והוגן בעייני שני הצדדים, וכמובן יגן על האינטרסים שלהם, על הצד הטוב ביותר. 

עורך דין להסכמי ממון

חתימה על הסכם ממון אשר מוסכם על שני הצדדים, הוגן ומקובל, יכול להוביל לשקט נפשי וביטחון בקרב שני הצדדים. ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות בוחרים לפנות ולשכור את שירותיו של עורך דין להסכמי ממון, על מנת להבטיח תוצאה מיטבית, והסכם הוגן ומקצועי. שירותיו של עורך דין אשר מתמחה בתחום בהחלט יכולים להפוך את כל התהליך לפשוט, יעיל וקצר יותר. 

עורך דין להסכם גירושין

עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון מתמחה בנדל״ן ומקרקעין, צוואות, דיני משפחה, ירושות, וייפוי כוח מתמשך. המשרד דוגל במקצועיות, אמינות, זמינות, ומחויבות ברמה הגבוהה ביותר, על ידי מתן פתרונות יצרתיים. כיום, המשרד גאה להיות מוביל בתחומו, ולהעניק לכל לקוח את השירות האישי, האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, המשרד מעניק מענה מקצועי לכל מי שמחפש עורך דין להסכם גירושין. 

הסכם יחסי ממון בין בני זוג

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן