הסכם ממון גירושין

אני חושב שתוכלו כולם להסכים איתי שמכל נושאי המשפט השונים ותחומיו, תחום הגירושין הוא הכואב והרגיש מכולם. במהלך הליך מורכב ורגיש זה, משפחה בישראל מתפרקת. כך שכל עורך דין המטפל בתחום זה, חייב מעבר להיותו מקצועי ובעל נסיון כמובן, גם רגיש ואפילו עם תכונות קלות של פסיכולוג. כלומר להבין שאותו לקוח שהוא מייצג נמצא במצב מאד קשה ורגיש נפשית והעזרה שהוא מעניק לו צריכה להיות עזרה משפטית כמובן אבל גם חברית עם טעם פסיכולוגי. מאמר זה מתייחס לתחום, אבל לשלב של ההסכמים לפני הנישואין. בגלל שזוגות רבים מתגרשים ובגלל שבהרבה מקרים, הגירושין הופכים למכוערים יותר בגלל נושא הרכוש המשותף וחלוקתו, תחום זה הפך למאד חשוב ולעיתים קריטי עבור בני הזוג. 

אילו תחומים נמצאים תחת אותה קטגוריה הסכמים טרום נישואין

התחום המשפטי הזה המוגדר כאן כרלוונטי לשלב של טרום הנישואין, כולל מרכיבים כמו הסכם ממון גירושין, הסכם ממון לפני החתונה, הסכם ממון על ירושה עתידית, הסכם ממון על עסק הסכם ממון על דירה ובכלל הסכמים על רוכש משותף. כל ההסכמים הללו הם הסכמים חשובים שבדרך כלל מונעים בעיות בהמשך. הבעיה, יגידו אחרים שהזוג, לפני שנכנס ליחסי אהבה ואמון, כבר חושב על היום שיחסים אלו יתפרקו. זהו פארדוקס אבל בעולמינו, נראה שהרבה תחומים הפכו לפארדוקס. 

מהו אותו הסכם ממון גירושין?

הסכם ממון גירושין מטרתו היא להביא בכתב את כל הרכוש שיש כל אחד מבני הזוג ובעצם להסכים שבמקרה של גירושין, כל אחד יפנה לדרכו עם אותו ממון ורכוש שהיה לו לפני החתונה. הסכם ממון גירושין דומה או במקרים מסוימים זהה להסכמים האחרים שהוזכרו קודם. הסכם ממון לפני חתונה, הסכם ממון על ירושה עתידית,הסכם ממון על עסק והסכם ממון על דירה או על נכס. כאמור, בני הזוג ובעיקר ניתן לומר בני זוג לקשר הרומנטי ולחתונה עם רכוש יחסית משמעותי. אין הרי טעם לבצע הסכם כזה כאשר אין בידכם כלום. לכן, זוגות המחפשים עורך דין טוב ומקצועי שיעזור להם עם ההסכמים הללו הם בדרך כלל זוגות מבוגרים יותר או שאותה חתונה היא פרק ב’ בחייהם. כלומר חתונה שנייה או יותר. 

חיפוש אחר עורך דין 

כפי שהזכרתי קודם לכן, עורך דין שעוסק בייצוג של תחום הנישואין והגירושין, צריך להיות הן מקצועי מאד ובעל נסיון והן רגיש מספיק. עורך דין עמרם נהרי מעמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטורין הוא בדיוק עורך דין כזה. עם התקשרותכם עם עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטוריון תקבלו את הטיפול הכי מקצועי והכי רגיש שתוכלו לבקש.  הטיפול באותו הסכם ממון גירושין יהיה מהיר, אופטימי, ענייני וברור והוא יהיה הסכם שעליו תוכלו שניכם לחתום עם הידיעה והתקווה שאף פעם לא תדרשו לפתוח אותו. 

צרו קשר עם עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטורין, שם יטפלו בכם במקצועיות וברגישות המגיעות לכם. מזל טוב. 

הסכם ממון גירושין

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן