התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה. במקרים מסויימים היורשים החוקיים מרגישים כי נושלו מחלק מהעיזבון או מכולו אשר היה מיועד להם לטענתם. 

בכדי להביא את הטענות הללו לכדי ביטוי מעשי, חשוב להתחקות אחר הנסיבות בהן נוסחה הצוואה כשהמוריש עוד היה בחיים. זהו הליך משפטי לא פשוט ולכן ישנה חשיבות רבה לפנייה למשרד עורכי דין מנוסה בתחום ירושות וצוואות על מנת לעמוד על דיוק נוסח הצוואה ועל הגורמים אשר הביאו לנוסח הקיים.

הגשת התנגדות לצוואת מוריש

בכדי להביא לכך שההתנגדות לצוואת המוריש תצא לפועל, יש צורך בהגשת כתב התנגדות. עורך דין מומחה בתחום דיני ירושה וצוואות ינסח עבורכם את כתב ההתנגדות ויגיש אותו לרשם לענייני ירושה. במידה והרשם לענייני ירושה מקבל את הבקשה, ההכרעה תעבור לבית המשפט. בשלב זה, ייצוג משפטי של עורך דין לענייני צוואות וירושות הוא קריטי על מנת להתמודד עם הטענות של היורשים האחרים ועל הטענות הנוגעות לניסוח הנוכחי של הצוואה.

עורך דין לירושות וצוואות

ישנם סוגים שונים של מקרים בהם מוגשות התנגדויות לצוואה כגון זיוף חתימה, מעורבות לא תקנית בעריכת הצוואה של צד שלישי, השפעה לא הוגנת של יורש או צד שלישי ובעיות משפטיות הנוגעות לניסוח הצוואה. בכדי שתוכלו להגיש את הבקשה בצורה מסודרת לרשם לענייני ירושות ולקדם את הדרישה שלכם לתיקון או ביטול הצוואה, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו למשרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי! 

משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי נחשב לאחד המשרדים המובילים כיום בתחום דיני ירושות וצוואות והוא מוביל את התחום בישראל כבר משנת 1997 עם ליווי משפטי של מאות תיקי התנגדויות לצוואות ללקוחות בכל רחבי הארץ.

ייעוץ משפטי להתנגדויות לצוואות של משרד עו”ד עמרם נהרי

משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי מביא לכם ניסיון וידע עצום אשר יסייע לכם בתהליך מורכב כמו התנגדות לצוואה. חשוב לדעת כי גם אם אתם חוששים שהצוואה היא משהו מוגמר וסגור, ישנם תקדימים משפטיים לנושא זה וכדאי לעמוד על הזכויות שלכם כיורשים מבלי להסס!

צוות משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי יסייע לכם בכל התהליך להתנגדות לצוואה על מנת לשמור על הזכויות המגיעות לכם כיורשים החוקיים של בעל העיזבון!

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

עורך דין להסכמי ממון

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן