התנגדות לצוואה השפעה בלתי הוגנת

תחום המשפט הוא תחום רגיש והרבה פעמים אינטימי. מי שנמצא בתוכו כנאשם או כתובע או נדרש לו בגלל סיבות כאלו או אחרות מכיר זאת. הרבה דברים או כמו שהביטוי אומר “כביסה מלוכלכת” שבמצב רגיל היינו רוצים לשמור בבית או בבטן, יוצאים החוצה כלפי עם ועולם. אך גם כאן, ניתן להבדיל כמה תחומים יותר רגישים מכולם. תחום אחד אולי זה תחום יחסי המשפחה ותחום אחר הוא תחום הצוואות. אלו תחומי עיסוק שעוברים מדיון הכי פרטי ואינטימי בתוך המשפחה לדיון פומבי שאולי לא כל העולם מכיר אבל יותר אנשים מאשר הייתם מעדיפים ותמיד בהקשר הרע. 

צוואת וטיפול בצוואות 

תחום הצוואות הנו תחום רגיש, פרטי ומאד בעייתי בגלל שהוא מערב כמה מרכיבים שגורמים לו להיות כזה. תחום היחסים בתוך המשפחה, כסף ורכוש, מוות. אם תכניסו את שלושת הדברים האלו לסיר, תערבבו ותשימו בתנור, שום מאכל טוב לא ייצא מזה. אלא אם כן הכל הולך קשורה ואז כמובן הכל בסדר וזה כמובן קורה ברוב המקרים. מקרים בהם התבשיל יוצא רע, הם המקרים המגיעים לבתי המשפט ולטיפול עורכי הדין. יש לציין שהמון עומד על הכף. בדרך כלל הרבה מאד רכוש וכסף. אף אחד לא ייקח בעיות הסכמה על נושאי צוואה בשביל ירושה של 1,000 שקל. 

התנגדות לצוואה השפעה בלתי הוגנת 

מקרים של התנגדות לצוואה השפעה  בלתי הוגנת או יותר נכון לכתוב “בגלל” השפעה לא הוגנת הם מקרים מאד שכיחים שעורכי דין כמו לדוגמה משרדו של עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטוריון מטפלים בהם. אותה התנגדות לצוואה או התנגדות לקיום צוואה בגלל השפעה לא הוגנת מוגשת בדיוק בגלל זה, בגלל שאחד הצדדים מאמין, וחושב שיכול גם להוכיח שהצוואה שהמנוח השאיר, בדרך כלל בן משפחה כמובן, נכתבה ונחתמה בגלל השפעה לא הוגנת. הגשת התנגדות לצוואה יכולה להיות על ידי צד אחד או יכולה להיות התנגדות לצוואה הדדית. כלומר ששני הצדדים, לדוגמה שני האחרים מגישים את אותה התנגדות לצוואה השפעה בלתי הוגנת ביחד. כל אחד מסיבותיו  וטיעוניו  שלו. זאת כאמור תחת ההגדרה התנגדות לצוואה הדדית. 

הליכים  

ההליכים במצבים אלו הם הליכים פרוצדורליים משפטיים רגילים. טיעונים והוכחות.  דבר ראשון הצדדים הרלוונטים נדרשים למצוא להם משרד עורכי דין מקצועי ובעל נסיון אשר מתמחה בתחומים אלו, תחום הצוואות. אם מדברים על מקרי התנגדות לצוואה, התנגדות לקיום צוואה או הגשת התנגדות לצוואה מכל מיני סיבות שהראשית בניהם היא התנגדות לצוואה השפעה בלתי הוגנת, ניתן לפנות למשרדו של עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטוריון וזאת בכדי לקבל טיפול מקצועי ומהיר ולסיים את העניין כמה  שיותר מהר ועל הצד הטוב ביותר. 

צרו קשר

במקרים של טיפול בצוואות ובעיקר מקרים של התנגדות לצוואה השפעה בלתי הוגנת, צרו קשר עם עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטוריון והבטיחו לכם ייצוג מקצועי אדיב ועם קבלות. 

התנגדות לצוואה השפעה בלתי הוגנת

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן