חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות, הוא החוזה אשר נחתם בין בעל הנכס לבין השוכר המעוניין לגור בנכס לתקופה מוגדרת מראש. נהוג לחשוב כי חוזי שכירות סטנדרטיים מספיקים בכדי לשמור על הזכויות של בעל הנכס או השוכר, אך למעשה ניתן לראות שרוב חוזי השכירות “הסטנדרטיים” הנחתמים במדינת ישראל הם למעשה חוזים המותאמים לצרכים של בעל הנכס.

ניסוח חוזה שכירות פרטני לבעלי נכס

בעלי נכס המעוניינים להשכיר את הנכס לתקופה מוגדרת צריכים לשמור על הזכויות שלהם בתור בעלי הנכס. הסיכון של בעל הנכס כאשר הוא מכניס אנשים זרים לנכס בבעלותו הוא גדול יותר מהסיכון של השוכר, אשר יכול לעזוב את הנכס בכל רגע נתון אם ירצה בכך. אם כן, ניסוח חוזה שכירות מותאם אישי הוא חיוני עבור כל בעל נכס והוא יכול להתבצע באופן פרטני עם עורך דין מומחה לדיני מקרקעין.

בדיקת חוזה שכירות לשוכרים

לעומת בעלי הנכס, השוכרים יכולים למצוא את עצמם עם חוזה דרקוני אשר מביא את כל הזכויות לבעלי הנכס ללא התייחסות לזכויות של השוכרים. בכדי לוודא כי החוזה הנחתם כולל את הזכויות הרלוונטיות של השוכר, עורך דין לדיני מקרקעין יבדוק את חוזה השכירות על כל סעיפיו וייתן את חוות דעתו לגבי החוזה. במידה ויהיה צורך, הוא יספק הצעות לשינוי סעיפים או הכנסת סעיפים מסוימים על מנת לשמור על הזכויות של השוכרים.

עורך דין לחוזי שכירות של משרד עו”ד עמרם נהרי

ייעוץ משפטי לחוזי שכירות הוא חיוני הן לבעלי נכסים והן לשוכרים. משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי מעניק ליווי וייעוץ משפטי לבעלי נכסים ולשוכרים באופן המקצועי ביותר ומלווה מאות לקוחות בכל שנה בענייני חוזי שכירות בכל רחבי הארץ!

לתיאום פגישה עם צוות משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי, התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר או מלאו את הפרטים שלכם בטופס הרישום ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם עם מענה מקצועי ואישי לחוזה השכירות שלכם!

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

עורך דין להסכמי ממון

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן