ייעוץ לפני גירושין

שוקלים גירושין? בואו לקבל ייעוץ לפני גירושין טרם החלטתכם!

אין ספק שההחלטה לסיים את הנישואין היא אחת ההחלטות הקשות ביותר שתאלצו לקבל. היא כרוכה בכאב רב, התחלות חדשות ומלווה בהשלכות משפטיות רבות. בדיוק בגלל זה חשוב שתקבלו סיוע וייעוץ לאורך כל הדרך. עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון מציעים לכם יועץ גירושין שיסיע לכם לאורך כל הדרך.

יעוץ לפני גירושין- כמה שפחות כאבי ראש

הגעתם למבוי סתום. הבנתם שישנה בעיה, שמערכת הזוגיות שהקמתם כבר אינה מה שהייתה ואתם שוקלים צעדכם מחדש. ככל הנראה כבר מעורב בחייכם המשותפים רכוש משותף, הון, החלטות גורליות שהחלטתם ביחד ולעיתים רבים גם ילדים לצידכם. חשוב שכשאתם מקבלים החלטה כזו, תעשו אותה בכובד ראש, אחרי שהבנתם בדיוק מה התהליך שמצפה לכם ובחרתם החלטות שקולות וטובות ביותר לחייכם ולחיי משפחתכם. בכדי להקל על התהליך, אצלנו בעמרם נהרי משרד עורכי ין ונוטריון נספק לכם יועץ נישואין שידריך אתכם לאורך כל הדרך.

רגע, מה זה בעצם ייעוץ לפני גירושין?

ברגע שהחלטתם שמערכת הזוגיות שלכם מגיעה אל קיצה, חשוב מאוד שתקבלו בראש ובראשונה יעוץ מעורך דין מוסמך. חשוב שתדעו מה מצפה לכם ותקבלו יעוץ משפטי ראשוני. מטרתם היעוץ להבטיח שתפעלו בצעדים כלכלים נכונים והדרך תהיה כמה שיותר פשוטה עבור כל צד.

תפקיד העורך דין לתת לכם את כל הפרטים, אורך ודרך התהליך, לאסוף מסמכים ולהבטיח שכל צד יקבל את מה שמגיע לו ויצא מרוצה למרות ההחלטה הקשה לסיים את הקשר. עורך הדין תמיד מסתכל לטובת שני הצדדים ודואג ששניהם יקבלו את הטוב ביותר. חשוב לבחור עורך דין שאתם מתחברים אליו, כזה שאתם סומכים עליו שיהפוך את ההליך לכמה שיותר נוח ופשוט עבורכם ויהיה שם עבורכם, כאוזן קשבת ומקלה לאורך התהליך הלא פשוט שאתם עומדים להתחיל.

תמיד כאן לייעץ!

אף טרם הבחירה בייעוץ לפני גירושין, אנחנו מזמינים אתכם לחייג ולקבל יעוץ ראשוני מהמשרד. ביעוץ הראשוני תוכלו לקבל פרטים נוספים אודות המשרד, ההליך והייעוץ, תוכלו לשמוע על עורכי הדין שלנו ועל משרדנו שפועל כבר שנים רבות במטרה להבטיח לקהל לקוחותינו שירות דיסקרטי, מקצועי ותמיכה לאורך כל ההליך. אנו מזמינים אתכם לצלצל עוד היום ולשמוע עוד טרם קבלת החלטתכם, אנחנו כאן בשבילכם, מחכים לכם!

ייעוץ לפני גירושין

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן