ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה לצד שלישי לטיפול עתידי בענייניו האישיים של האדם החותם על המסמך. ברוב המקרים מדובר על ניהול כספים ורכוש ועל פעולות יום יומיות הקשורות לטיפול רפואי. 

האנשים המבקשים לחתום על ייפוי כוח מתמשך, במרבית המקרים, נמצאים במצב רפואי אשר אין לו מענה מלא – כגון מחלות פרוגרסיביות כמו אלצהיימר, פרקינסון וטרשת נפוצה או מחלות חשוכות מרפא במצב מתקדם כאשר זמן החיים הוא קצוב על-פי חוות דעת הרופאים.

ניסוח מסמך ייפוי כוח מתמשך

מכיוון שנושא ייפוי כוח מתמשך הינו נושא רגיש, חשוב לגשת לנושא הזה עם ליווי משפטי מקצועי של משרד עורכי דין בעל ניסיון בתחום. משרד עורכי דין מקצועי ינסח יחד איתכם את מסמך ייפוי הכוח המתמשך ויעניק לכם ייעוץ מקצועי בנוגע לכל סעיף וסעיף במסמך. למסמך ייפוי כוח מתמשך יש השלכות על העתיד של נותן ההרשאה לייפוי כוח ולכן ישנה חשיבות לבדיקה מעמיקה של כל סעיף במסמך עד לסגירתו באופן סופי והכנתו לחתימה.

ליווי וייעוץ משפטי לייפוי כוח מתמשך

אם אתם מעוניינים בשירות לניסוח ייפוי כוח מתמשך, חשוב לדעת שרק עורכי דין המוסמכים לכך מטעם משרד המשפטים, יכולים לטפל בנושא ייפוי כוח מתמשך. בנוסף, האדם החותם על ייפוי הכוח לצד שלישי חייב להיות בגיל 18 ומעלה. ייפוי הכוח יכול להינתן לאדם אחד או יותר וניתן לחלק את הסמכויות לטיפול בענייניו של נותן ההרשאה בין מספר אנשים ואף ניתן להגדיר מיופה כוח חליפי למקרה שמיופה הכוח לא יוכל או יחליט לוותר על לקיחת הסמכויות אשר ניתנו לו.

ייפוי כוח מתמשך עם משרד עו”ד עמרם נהרי ושות’

בכדי לקבל את הייעוץ והליווי המשפטי המקצועי ביותר בנוגע לייפוי כוח מתמשך, מומלץ לפנות למשרד עורכי דין עמרם נהרי ושות’ הנחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין המוביל כיום בתחום. עם ניסיון של טיפול בתיקי ייפוי כוח מתמשך עבור לקוחות בכל רחבי הארץ, משרד עורכי דין עמרם נהרי ושות’ מביא איתו ניסיון חשוב לטיפול בנושא רגיש זה.

משרד עורכי דין עמרם נהרי ושות’ מורשה משרד המשפטים לטיפול בנושאי ייפוי כוח מתמשך והוא ילווה אתכם בתהליך עד לחתימת המסמך והעברתו לאפטרופוס הכללי.

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

עורך דין להסכמי ממון

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן