ייצוג בבית דין רבני

ייצוג בבית דין רבני מוטב שיעשה על ידי עורך דין מקצועי ומנוסה, שכן מדובר על החלטות גורליות שתהינה להן השפעה על חיי מיוצג או המיוצגת לכל החיים, או לכל הפחות לשנים רבות. זאת הסיבה כי ייצוג בבית דין רבני הוא כל כך חשוב. קיים הבדל מהותי בין טוען רבני לבין עורך דין. כולנו יודעים כי לדין הדתי יש מעמד בכיר במדינתנו, לכן לבית הדין הרבני ישנם סמכויות גדולות מאוד בכל הנוגע להליכי גירושין ולכל מה שנלווה לגירושין. ייצוג בבית דין רבני של עורך דין יהיה שונה מאשר ייצוג של טוען רבני.

עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון הוקם בשנת 1997 על ידי ערך דין ונוטריון עמרם נהרי. עו”ד נהרי מתמחה בתחומים הבאים: נדל”ן ומקרקעין, דיני משפחה, צוואות, ירושות וייפוי כח מתמך. משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי הוא משרד בעל מוניטין. אנו מובילים ערכים כמו אמינות, מקצועיות, זמינות, מחוייבות נטולת פשרות, דיסקרטיות ומתן פתרונות יצירתיים. ערכים אלה הם שמנחים אותנו בכל אינטרקציה עם לקוחותינו והם אלה אשר מיצבו את משרדנו כמשרד עורכי דין מוביל ומקצועי. משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי מעניק מענה כולל במגוון רחב של תחומי משפט. אנו מומחים בכל הקשור אל ייצוג בבית דין רבני וגם ייצוג בבית משפט לדיני משפחה ועוד. יש לנו שורה של עורכי דין מיומנים ומקצועיים שיכולים לתת לכם ייצוג בבית משפט.  

כידוע, בבית הדין הרבני לא חובה להיות מיוצגים על ידי עורך דין. ניתן להיות מיוצגים על ידי טוען רבני, אך כל אחד/ת יעשו את השיקולים שלו/ה מי כדאי שייצג אותם/ן. אין ספק כי הטוען הרבני מכיר היטב את ההלכה ובקיא בהתנהלות ההלכתית, ובכך יתרונו. אך האם הוא יהיה נציג ראוי של האינטרסים האישיים שלכם/ן? לא בטוח. עורך דין ששכרתם על מנת שייצג אתכם יכול בהחלט לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם הטוען הרבני.

הכשרתו של עורך דין שונה בתכלית השינוי מהכשרתו של טוען רבני. אמנם שניהם צריכים להיות בקיאים ובעלי ידע משפטי נרחב, אך התפקיד ששניהם ממלאים הוא שונה בהחלט. עורך דין ממשרד עמרם נהרי פועל בכפיפות לחוקי המדינה ואילו טוען רבני כפוף לחוקי ההלכה היהודית. 

ייצוג בבית דין רבני

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן