ייצוג בבית משפט

צריכים ייצוג משפטי בנוגע לגירושין? הגעתם למקום הנכון!

בתי המשפט השלום בישראל מתפקדים גם כבתי משפטי לדיני משפחה ומטפלים בתיקים משפטיים רבים בתחומי גירושין כמו מזונות וקביעת משמורת על ילדים משותפים. באמצעות ייצוג בבית משפט של עורך דין מקצועי, תוכלו להתמודד מול קשיים משפטיים מורכבים ולהגיע להסכמה או לפשרה בנושאים החשובים לכם ביותר. סכסוכים משפטיים על רקע גירושין יכולים להימשך לשנים רבות ואחת הדרכים למנוע סכסוך מתמשך היא באמצעות ניהול נכון של התיק המשפטי שלכם. ניתן לעשות זאת באמצעות כלים מקצועיים כמו גישור לגירושין והכנת כתב תביעה או הגנה בהתאם למקרה שלכם.

הגשת כתב תביעה למזונות ילדים

כאשר מדובר על הגשת תביעה למזונות, חשוב להפריד בין תביעה למזונות אישה לבין מזונות ילדים. במידה ומדובר על משמורת של האם באופן מלא, האב ידרש לשלם את מלוא דמי המזונות בהתאם לקריטריונים מסוימים. את התביעה תגיש האם והגשת התביעה תהיה למעשה בשם הילדים המשותפים של ההורים. ניתן להגיש את הבקשה לבית הדין הרבני או בית הדין לדיני משפחה ויש לבחור את הערכאה המתאימה לכם מפני שזו הערכאה שתלווה את התיק המשפטי שלכם. מומלץ להתייעץ לפני כן עם משרד עורכי דין המתמחה בגירושין, על מנת לקבל החלטה מושכלת ונכונה לפני הגשת התביעה.

תביעה לגירושין בבית הדין הרבני

הגשת תביעה לגירושין ניתן להגיש בבית הדין הרבני וכל תביעות בנוגע לנושאים ספציפיים כמו מזונות וזמני שהות, ניתן להגיש לבית המשפט לדיני משפחה. ליווי משפטי של עורך דין בתהליך שלכם הוא קריטי לשמירה על האינטרסים שלכם, בין אם אתם מגישים את התביעה ובין אם אתם מחליטים ללכת לתהליך גישור לגירושין לפני פנייה לערכאות משפטיות. חשוב להכיר את כל האופציות המשפטיות שיש לכם לפני שאתם מתחילים בתהליך תביעה.

ייצוג בבית משפט ממשרד מקצועי

החלטתם לפנות לייצוג משפטי בנוגע לגירושין? בכדי לקבל ייצוג בבית משפט דרך עורכי דין מקצועיים ואמינים, צרו קשר עם משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי המספק שירותים משפטיים לדיני גירושין כבר למעלה מ-26 ברציפות. עורכי הדין של המשרד מביאים איתם ידע וניסיון עצום בתחום דיני משפחה והם יכולים לסייע לכם בצורה מיטבית בתהליך המשפטי שלכם.

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן