מקרקעין

דיני המקרקעין מתייחסים למשפט האזרחי בישראל והם מבוססים על חוק המקרקעין משנת 1969. כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי משרדי עורכי דין המתמחים בתחום המקרקעין. 

תחום המקרקעין נחשב לאחד מתחומי המשפט המורכבים ביותר והוא כולל היבטים רבים של דיני חוזים, משא ומתן, זכויות על קרקע, טיפול משפטי בסוגי קרקעות כגון קרקעות חקלאיות ומגרשים והליכים משפטיים בכל הנושא של התחדשות עירונית.

ייעוץ משפטי לדיני מקרקעין

עורך דין מקצועי לדיני מקרקעין מעניק ליווי משפטי לניסוח חוזי מכר לנכסי נדל”ן ומלווה את הלקוחות גם בשלבי המשא ומתן לפני חתימת החוזה. בנוסף לכך, בכל עסקת נדל”ן, בין אם זו עסקת נדל”ן מסחרי ובין אם זה עסקת נדל”ן המיועד למגורים, ישנו נושא המיסוי הרלוונטי להוצאה הסופית של קונה הנכס ולרווח הסופי של מוכר הנכס הנדל”ני. 

גם בנושא המיסוי, עורך הדין בתחום דיני המקרקעין יכול לסייע לכם ולהציב בפניכם את חישובי המיסוי בכל עסקה ועסקה על מנת שתוודאו כי העסקה היא כדאית עבורכם.

ייצוג בתביעות בבית המשפט לדין האזרחי

במקרים של תביעות בנושאי מקרקעין, עורך הדין ייצג אתכם במקרה של תביעה נגדכם או במקרה ואתם מעוניינים לתבוע צד אחר. עורך הדין ינסח עבורכם את כתב התביעה או כתב ההגנה בצורה הטובה ביותר ויכין אתכם לדיונים בבית המשפט. 

איסוף המסמכים ועדויות הנוגעים למקרה שלכם וגיבוש הטענות שלכם שיועלו בדיונים בבית המשפט, יתבצע יחד עם עורך הדין לדיני מקרקעין על מנת להביא טענות מוצקות לבית המשפט.

פנייה לעורך דין דיני מקרקעין

אם אתם זקוקים לליווי וייעוץ משפטי של עורך דין לדיני מקרקעין, משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי הוא הכתובת שלכם! עם ניסיון של מעל ל-2 עשורים ברציפות בליווי משפטי של חברות, ארגונים, בעלי עסקים ואנשים פרטיים בכל הנוגע לענייני מקרקעין, אתם מקבלים את הליווי והייצוג המשפטי הטוב ביותר!

ליווי וייעוץ משפטי של משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי

משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי ממוקם במגדלי המשרדים בקניון קרית אונו ונחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין הוותיקים ביותר באיזור בקעת אונו בפרט ובאיזור המרכז בכלל. עם צוות עורכי דין ברמה הגבוהה ביותר, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים ולדעת שיש לכם עורך דין מקצועי שילווה אתכם בכל היבט משפטי בענייני מקרקעין.

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

עורך דין להסכמי ממון

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן