נוטריון בקרית אונו

משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי הוקם בשנת 1997 על ידי ערך דין ונוטריון עמרם נהרי. עורך דין עמרם נהרי מתמחה בתחומי נדל”ן, מקרקעין, דיני משפחה, צוואות, ירושות וייפוי כח מתמשכים. משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי הוא משרד בעל מוניטין גבוה, בו אמינות, מקצועיות, זמינות, מחוייבות נטולת פשרות, דיסקרטיות ומתן פתרונות יצירתיים הינם חלק מן הערכים שמנחים אותו, והם שמיצבו את המשרד כמקצועי ומוביל בתחומו.

משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי מעניק מענה כולל במגוון תחומי משפט ואנו מציעים שרות של נוטריון בקרית אונו, נוטריון בשוהם, נוטריון תל אביב וכן נוטריון ראשון לציון.

נוטריון בקרית אונו ממשרדו של עמרם נהרי הוא קודם כל עורך דין, אך הוא עורך דין שהתמחה בתחום מסויים ובעל סמכויות לאמת ולאשר זהויות של אנשים וגם מסמכים. נוטריון בקרית אונו רשאי לאמת חתימה ולתרגם מסמך משפטי או כל מסמך אחר, משפה זרה לעברית וההיפך. מסמך שאושר על ידי נוטריון בקרית אונו יחתם בחותמת אדומה אופיינית לנוטריונים עם שמו של אותו נוטריון. לא כל עורך דין הוא נוטריון. נוטריון שוהם חייב להיות אזרח מדינת ישראל וגם חבר בלשכת עורכי דין של ישראל. בנוסף, נוטריון שוהם חייב להיות בעל ותק בתחום עריכת דין של עשר שנים לפחות. על מנת להפוך להיות נוטריון בשוהם, נוטריון תל אביב או נוטריון ראשון לציון, יהיה צורך בהגשת בקשה למשרד המשפטים, לוועדה מיוחדת לרישוי נוטריונים. ועדה זו מתכנסת אך פעמים בודדות בשנה וחבריה רשאים לבחון את המועמדים שביקשו להפוך להיות נוטריונים. הסמכות המופקדת בידיו של נוטריון יש לה חשיבות רבה, על כן נדרשים תנאי סף מחמירים כדוגמת ותק של עשר שנות עריכת דין. נוטריון הוא דמות עם שליחות ציבורית והוא אכן מבצע שרות ציבורי בעל משמעות ואחריות רבות. כידוע, שכרו של נוטריון הוא שכר קבוע בחוק ולכן אין באפשרותו לגבות שכר טרחה גבוה יותר או נמוך יותר. משמעות הדבר היא שלציבור הרחב קל ופשוט לברר כמה יעלה לו השרות הדרוש לו מאת נוטריון.

משרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי מציע לכם שרותי נוטריון בכל אזור המרכז, ולא רק. משרדנו נותן שרות לכל תושבי הארץ במגוון תחומים משפטיים.

גרים בגבעתיים ומעוניינים בשירותי נוטריון? לחצו כאן לקבלת מידע על נוטריון בגבעתיים

נוטריון בקרית אונו

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן