נוטריון יפו

התפקיד המרכזי והחשוב ביותר של נוטריון יפו הוא לאשר, להעיד, לאמת, ולערוך מסמכים משפטיים שונים. חתימתו של נוטריון יפו למעשה מהווה אישור מול בית המשפט, בכל הקשור למקוריות המסמך הרלוונטי. כאשר אתם מחפשים נוטריון יפו חשוב כי תערכו סקר שוק רחב, ותבחרו בסופו של יום, אך ורק משרד עורכי דין מקצועי, בעל ניסיון ומוניטין, אשר מתמחה בתחום ויכול להבטיח לכם שירות אמין ומקצועי לאורך כל הדרך. עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון מתמחה בנדל״ן ומקרקעין, צוואות, דיני משפחה, ירושות, וייפוי כוח מתמשך. המשרד דוגל במקצועיות, אמינות, זמינות, ומחויבות ברמה הגבוהה ביותר, על ידי מתן פתרונות יצרתיים. כיום, המשרד גאה להיות מוביל בתחומו, ולהעניק לכל לקוח את השירות האישי, האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, המשרד מעניק מענה מהיר ויעיל עבור מי שמחפש נוטריון בגבעתיים, נוטריון תל אביב אבן גבירול, נוטריון רמת גן, עורך דין ונוטריון בתל אביב ועוד.

נוטריון תל אביב אבן גבירול

על מנת לקבל הסכמה ולהפוך להיות נוטריון תל אביב אבן גבירול, על עורך הדין לעמוד במגוון רחב של תנאים מחמירים, כגון להיות אזרח ישראל, חברת בלשכת הדין, לעסוק בעריכת דין למשך עשר שנים לפחות, וכמובן, עליו להיות נקי מעבר פלילי או עבירות. רק לאחר עמידה בכל אלמנטים אלה, יוכל להגיש בקשה אשר בסיומה, יוחלט האם יתקבל להיות נוטריון או לא.

נוטריון רמת גן

נוטריון רמת גן בעל שני תפקידים מרכזיים וחשובים במיוחד:

  1. אישור אמיתות וייפוי כוח: כלומר, נוטריון יכול לאשר מסמך רלוונטי בשם אדם אשר אכן הוסמך לתפקיד, זאת על ידי תהליך אשר נקרא ייפוי כוח
  2. אישור העתקת מסמך: בסמכותו של נוטריון לאשר עותק, או מסמך כלשהו, במידה והוא נאמן למקור, ומדובר בעותק בו לא בוצעו שינויים. 

עורך דין ונוטריון בתל אביב

עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון מתמחה בנדל״ן ומקרקעין, צוואות, דיני משפחה, ירושות, וייפוי כוח מתמשך. המשרד דוגל במקצועיות, אמינות, זמינות, ומחויבות ברמה הגבוהה ביותר, על ידי מתן פתרונות יצרתיים. כיום, המשרד גאה להיות מוביל בתחומו, ולהעניק לכל לקוח את השירות האישי, האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, המשרד מעניק מענה לכל מי שמחפש עורך דין ונוטריון בתל אביב. 

נוטריון יפו

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן