עורך דין להסכם גירושין

מעוניינים להגיע להסכם גירושין? לא יודעים למי לפנות?

הסכם גירושין הוא כלי משפטי מוצלח מאוד לקיום תהליך גירושין קצר ויעיל. באמצעות פנייה לעורך דין להסכם גירושין, ניתן להגיע להסכם מסודר הכולל את כל הנושאים החשובים בתהליך הפרידה כמו דמי מזונות, זמני שהות וחלוקת רכוש. פירוק התא המשפחתי אינו פשוט רגשית וכלכלית ולכן מומלץ לעבור את התהליך באמצעות גישור לגירושין, הכולל בדרך כלל 3 עד 4 מפגשים סך הכל. בתום המפגשים עם עורך הדין, אתם תחתמו על הסכם והוא יועבר לבית המשפט לדיני משפחה בכדי לאשר אותו סופית. ברגע שההסכם עובר אישור ותוקף משפטי רשמי, אתם יכולים לצאת לדרך חדשה ולבנות שגרה טובה יותר עבורכם ועבור הילדים שלכם.

איך למנוע סכסוכי גירושין וילדים?

אחת הבעיות הגדולות ביותר בניהול תהליך גירושין וילדים הוא סכסוך על רקע כלכלי וזוגי. כאשר סכסוך זה עובר לערכאות משפטיות ולהחלטת בית המשפט, הוא יכול להיגרר חודשים רבים ואף מספר שנים. בתהליך משפטי זה נפגעים בדרך כלל כל הצדדים במשפחה, מהילדים המשותפים שלכם ועד בני משפחה הקרובים לכם כמו הורים ואחים. מניעת סכסוך משפחתי ארוך בנושא גירושין, יכולה להתבצע כפי שציינו באמצעות תהליך גישור לגירושין. גם אם נראה לכם שלא ניתן לגשר על אף נושא, תוכלו לגלות שעורך דין טוב יכול למצוא את דרך האמצע בכל מפגש במטרה להגיע להסכמה על הדברים החשובים ביותר בפירוק התא המשפחתי שלכם.

שינוי עתידי של הסכם גירושין

חשוב לדעת כי חתימה שלכם על הסכם הגירושין בתהליך גישור, אינו אומר כי זהו ההסכם שאיתו תחיו בשנים הבאות. ישנם גורמים מסוימים היכולים לשנות את התנאים להסכמה בנושאים מסוימים כמו גיל הילדים, המצב הכלכלי או הבריאותי של אחד מבני הזוג. כאשר אתם פונים לעורך דין להסכם גירושין, תוכלו לקבל שירות גם בעתיד בנוגע לשינוי סעיפים בהסכם. שינוי הסעיפים יתבצע בתהליך גישור חדש ובהסכמה מלאה של כל אחד מכם במטרה לעשות שינויים המותאמים לנקודה בחיים בו אתם והילדים נמצאים.

פנייה לעורך דין להסכם גירושין

ליצירת קשר עם עורך דין להסכם גירושין, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר למשרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי דרך מספר הטלפון המופיע באתר. צוות המשרד ישמח לתאם איתכם פגישת גישור לגירושין בתנאים הנוחים לכם.

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן