עורך דין צוואות וירושות

מחפשים ייעוץ משפטי בנוגע לצוואה או ירושה?

תחום צוואות וירושות הינו תחום משפטי רגיש הנוגע לחלוקת רכוש של אדם שנפטר או אדם שמחליט כיצד להוריש את הרכוש והכספים שלו לצאצאיו. למרות שהתהליך צריך כעיקרון להיות פשוט, רבים המקרים המגיעים לבתי המשפט בנוגע לצוואה או ירושה וחלוקת עיזבון של אדם שנפטר. ייעוץ וליווי של עורך דין צוואות וירושות בניסוח וכתיבת צוואה או בתהליך חלוקת עיזבון, הוא קריטי לקידום האינטרסים שלכם במטרה למנוע תהליכים משפטיים ארוכים בבתי המשפט.

ניסוח ועריכה של כתב צוואה

לכתב צוואה יש משמעויות רבות בנוגע ליורשים של האדם המחליט לכתוב אותו. כעיקרון ניתן לכתוב כתב צוואה גם ללא ייעוץ משפטי של עורך דין, אך עם זאת אתם יכולים להיות חשופים לפרשנויות ומשמעויות שונות בזמן אמת כאשר כתב הצוואה יהיה רלוונטי. המטרה של הייעוץ והליווי המשפטי במקרה זה, הוא לקחת בשקלול את כל הגורמים הרלוונטיים לחלוקת העיזבון ונושאים כספיים עתידיים הקשורים לכותב הצוואה במידה ונוספו לו כספים, רכוש ונכסים. ניסוח ועריכה מקצועית של כתב הצוואה על ישי עורך דין המתמחה בדיני ירושות וצוואות, יסייע לכם להכין את המסמך הטוב ביותר מבחינתכם המשרת את האינטרסים האישיים שלכם.

ניהול חלוקת עיזבון עם עו”ד

אחד הכלים המשפטיים הטובים ביותר שניתן לקבל מעורך דין צוואות וירושות, הוא ניהול תהליך חלוקת העיזבון של אדם נפטר. במידה ואדם הקרוב אליכם נפטר והשאיר אחריו נכסים ורכוש ואתם מעוניינים לקדם את חלוקת העיזבון שלו, יש לבדוק האם קיימת צוואה ובמידה וכן, הרשם לענייני ירושה צריך לבדוק ולאשר אותו בכדי לספק לכם צו קיום צוואה. במידה ואין צוואה, יש להגיש בקשה לרשם לענייני ירושה לצו ירושה, איתו יהיה אפשר לבצע את חלוקת העיזבון. משרד עורכי דין לדיני משפחה יעניק לכם ליווי מלא לכל התהליך הבירוקרטי המורכב מול הרשם לענייני ירושה.

פנייה לעורך דין צוואות וירושות

ליצירת קשר עם עורך דין צוואות וירושות, התקשרו עכשיו למשרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי הפועל בתחום דיני משפחה כבר למעלה מ-26 שנים ברציפות. צוות המשרד ישמח להעניק לכם ייעוץ משפטי ברמה הגבוהה ביותר לכל תהליך משפטי הנוגע לירושות או צוואות.

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן