עורכי דין צוואות וירושות

מחפשים ייעוץ משפטי בנוגע לצוואה או ירושה?

הרשם לענייני ירושה הוא הגורם האחראי על הוצאת צווי קיום צוואה וצווי ירושה, המהווים אישור לביצוע חלוקת הרכוש בין היורשים החוקיים. עם זאת, בתהליך זה יתכן ויופיעו מכשולים רבים הכוללים בין היתר גם התנגדות לצוואה או צו ירושה אשר אינו מוסכם על היורשים החוקיים. באמצעות ליווי משפטי מקצועי של משרד עורכי דין צוואות וירושות, תוכלו לקדם את התהליך שלכם בשלב בו הוא נמצא ולהתנהל נכון יותר מול הרשם לענייני ירושות.

היתרון בפנייה לעורכי דין ירושות

כאשר אתם פונים למשרד עורכי דין ירושות, יש לכם אפשרות לקדם את האינטרסים הכלכליים והאישיים שלכם בקיום צוואה או צו ירושה. חלוקת עיזבון בין יורשים יכולה להיות תהליך מורכב כאשר מדובר על מספר יורשים גדול. הדרך הטובה ביותר לנהל את כל התהליך היא ביחד עם משרד עורכי דין מקצועי. הידע והניסיון של עורכי דין ירושות וצוואות יכול לסייע לכם לקצר תהליכי בירוקרטיים מורכבים ולאפשר את הוצאת צו קיום הצוואה או צו הירושה בהקדם האפשרי. במידה וקיימת התנגדות שלכם או של אדם אחר בנוגע לצוואה, ליווי של משרד עורכי דין ירושות וצוואות הוא חיוני ויכול לסייע לכם גם בייצוג בבית המשפט בדיונים הבאים.

כתב צוואה מעורכי דין צוואות

במידה ואתם רוצים לנסח כתב צוואה או לנסח צוואה עבור אדם הקרוב לכם, גם כאן פנייה למשרד עורכי דין צוואות תהיה מועילה עבורכם. ניסוח כתב צוואה צריך להיות מדויק ומותאם במיוחד לכותב הצוואה ומטרתו היא להפחית ככל הניתן את הסיכוי שמישהו בעתיד יערער על הצוואה בזמן אמת. כלומר, עורך הדין ידאג להוסיף את כל הסעיפים החיוניים בכתב הצוואה בכדי שהסיכוי להגשת התנגדות ברגע של פטירה יהיה נמוך יותר. לעיתים לא מספיק לחתום על כתב צוואה אלא לשים דגש על נושא התוקף המשפטי ברגע שיהיה צורך להשתמש בה.

משרד עורכי דין צוואות וירושות

ליצירת קשר עם משרד עורכי דין צוואות וירושות מהמובילים בארץ, התקשרו למשרד עורכי דין ונוטריון עמרם נהרי הפועל בתחום דיני משפחה בכלל ודיני ירושות וצוואות בפרט כבר למעלה מ-2 עשורים ברציפות והוא יכול לסייע לכם בכל שלב בו אתם נמצאים בתהליך המשפטי.

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן