תביעת פירוק שיתוף

מעוניינים בהגשת תביעת פירוק שותפות?

מעוניינים בפירוק שותפות אך לא הצלחתם להגיע לעמק השווה? עומדים לפני הגשת תביעת פירוק שיתוף ולא יודעים כיצד לפעול? עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון כאן לעזור!

מתי עלי להתחיל בתביעה זו?

תביעת פירוק שותפות מתרחשת כאשר צדדי השותפות אינם מצליחים להגיע להסכמה בדבר פירוק השותפות. בין אם ישנו סכסוך כספי ובין אם אחד הצדדים אינו מסכים לפירוק, במידה והחלטתם שעליכם להסתייע בצד נוסף, עליכם להגיש תביעת פירוק שותפות. בעת הגשת תביעה זו, תלוו בעורכי דין וההחלטות יבוצעו על ידי בית המשפט. בעת הליך זה, חשוב לבחור עורך דין מהימן, כזה שתוכלו לסמוך עליו שילווה אתכם לאורך הדרך עד למטרתכם. פירוק שותפות ארוכה הינו צעד לא פשוט ועל כן חשוב שתבחרו בחוכמה. חשוב שתבחרו בעורך דין שאתם יודעים שידאג לצורככם תוך שמירה על הגינות ואכפתיות לאורך הדרך.

מתחילים בתביעת פירוק שיתוף? תנו לנו להקל עליכם!

כשהחלטתם להקים יחד מפעל מסוים בשותפות, בוודאי לא שיערתם שכך זה יסתיים. בוודאי צפיתם עתיד מזהיר יותר מסיום שותפות בדרך של תביעה. ברור לנו שהתהליך אינו נעים עבורכם, הוא מלווה במעמסה נפשית, לחצים נפשיים והרבה דאגה. חשש להפסיד כספים, חשש למריבה קשה עם שותפכם, חשש מהבאות. עמרם נהרי משרד עורכי דין ונוטריון כאן כדי להפוך לכם את הדרך להרבה פחות כואבת! אנחנו מבטיחים לשים דגש על הרגש שלכם. להיות שם בשבילכם שקשה, לתמוך ולהבין, להיות לאוזן קשבת ולראות אתכם קודם. עורכי הדין שלנו שמים את צורכיכם במרכז וידאגו שתקבלו את מבוקשכם ותצאו מרוצים. מגיע לכם את הטוב ביותר ובשביל זה אנחנו כאן.

מה הצעד הבא?

תביעת פירוק שיתוף בין חברות יכול להיעשות בדרכים שונות לפי חוק החברות תשנ”ט-1999 ופקודת החברות (נוסח חדש) תשמ”ג-1983 ובהן פירוק חברה מרצון, פירוק בפיקוח בית משפט ופירוק על ידי בית המשפט. בעת ההחלטה לפנות לבית המשפט, תלוו על ידי עורך דין ובסופו של דבר ההכרעות בדבר הפירוק יהיו להחלטת בית המשפט.

בחירת עורך הדין היא צעד מכרע. בכדי להבטיח שתצאו מרוצים, על עורך הדין להיות מקצועי ולהציג את עמדתכם בצורה הטובה ביותר.

אנחנו מזמינים אתכם לצאת איתנו למסע בדרך למטרתכם, תוך הבטחה להוביל אתכם יד ביד, לאורך כל הדרך, הקשיים וההצלחות.

תביעת פירוק שיתוף

לקבלת ייעוץ חייגו 074-764-84-78 או מלאו את הטופס

Services

תחומי עיסוק

עסקאות מכר

מקרקעין

כל פרוייקט מקרקעין ועסקת מקרקעין צריכים להיות מבוססים על דיני המקרקעין כאשר הליווי המשפטי במקרים הללו מתבצע על-ידי עו"ד.

הליך התנגדות לצוואה

עסקאות מכר

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו. אם כן, כדאי לבצע את העסקה הזו בצורה הטובה ביותר.

שמאי מקרקעין מומלץ

חוזי שכירות

בתי המשפט בישראל עמוסים בתביעות נגד בעלי נכסים ונגד שוכרים ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בכל נושא משפטי על רקע שכירות.

תביעת פירוק שיתוף

התנגדויות לצוואות

לאחר פטירתו של אדם אשר כתב צוואה, העיזבון שלו (רכוש, נכסים וכסף) מועברים ליורשים שלו באופן חוקי בחלוקה הרשומה בצוואה.

ייעוץ לפני גירושין

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו פעולה אשר מבטיחה במידה מסויימת את העתיד של האדם החותם עליו. מטרת מסמך ייפוי כוח מתמשך הוא להעניק הרשאה.

דילוג לתוכן